فرمانداری سمنان
ENGLISH
توزیع بیش از 40 درصد اعتبارات تملک دارایی استانی  سال 99 به آموزش و پرورش و نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان 1399/05/07
فرماندار سمنان خبر داد
توزیع بیش از 40 درصد اعتبارات تملک دارایی استانی سال 99 به آموزش و پرورش و نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان

در این نشست که با هدف بررسی آخرین وضعیت پروژه های آموزشی در دست اقدام نوسازی ،توسعه وتجهیز مدارس استان در مرکز استان برگزار شد سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در اجرای پروژه های آموزشی از تکمیل و افتتاح سه پروژه آموزشی همزمان با هفته دولت در شهرستان سمنان خبر داد.
وی با اشاره به بحران فضای آموزشی در مرکز استان از توزیع بیش از 40 درصد اعتبارات تملک دارایی استانی سال 99 به آموزش و پرورش و نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس استان سمنان خبر داد و افزود امیدواریم با تعامل و همکاری دستگاهها و مشارکت خیرین و همشهریان سمنانی شاهد اقدامات خوبی در رفع بحران آموزشی در مرکز استان باشیم.
در این نشست در خصوص موانع و مشکلات پروژه های در دست اقدام/اجرای طرح آجر به آجر سازمان نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس استان/پیگیری اعتبارات شهرستانی و استانی،بهر گیری از ظرفیت خیرین سمنانی و...بحث و تبادل نظر شد.
تعداد بازدید: 34
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی: سمنان- میدان نماز- فرمانداری سمنان - کد پستی:3519783141 - ایمیل روابط عمومی: farmandarisemnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal