فرمانداری سمنان
ENGLISH
پیگیری مشکلات و درخواست های حوزه کارگری بصورت غیر حضوری توسط سامانه تعاون بر خط 1399/04/29
سید عباس دانایی فرماندار سمنان
پیگیری مشکلات و درخواست های حوزه کارگری بصورت غیر حضوری توسط سامانه تعاون بر خط

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان این بازدید که با حضور فرماندار و معاونین فرمانداری با هدف بررسی وضعیت چگونگی رعایت پروتکل های بهداشتی و نحوه ارائه خدمات به شهروندان برگزار شد سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن قدردانی از همراهی همشهریان سمنانی در رعایت پروتکل های بهداشتی در سطح شهر بیان داشت در ادارات مرکز استان نیز شاهد اجرای کامل این پروتکل هستیم.
در ادامه در نشستی که با حضور فرماندار،رئیس تعاون ،کار و رفاه امور اجتماعی شهرستان به همراه معاونین فرماندار در محل دفتر این اداره با هدف بررسی مشکلات برگزار شد فرماندار سمنان با اشاره به ثبت 1100 تعاونی در حوزه های مختلف در شهرستان سمنان از فعالیت سامانه تعاون بر خط برای پیگیری درخواست های کارگران خبر داد و افزود کارگران با استفاده از این سامانه نسبت طرح دادخواست،شکایت و بیمه و بازرسی می توانند بصورت غیر حضوری اقدام نمایند.
دانایی در خصوص تشکل های فعال شهرستان سمنان نیز بیان دشات در این حوزه 39 تشکل که از این تعداد 28 تشکل کارگری و 11 تشکل کارفرمایی مشغول به فعالیت می باشند.
فرماندار سمنان در خصوص اشتغال خانگی نیز بیان داشت با توجه به سهمیه تسهیلات 1 میلیارد و 150 میلیون تومانی شهرستان ، در سال 98 نسبت به پرداخت 88 طرح مشاغل خانگی به مبلغ 1 میلیارد و 280 میلون تومان تسهیلات در مرکز استان اقدام شده است.
نورانی مدیریت تعاون،کار و رفاه اجتماعی نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور فرماندار و هیات همراه بیان داشت رعایت پروتکل های بهداشتی بصورت کامل در این مرکز با نظارت همکاران انجام خواهد شد و نسبت به ضدعفونی روزانه تجهیزات،فضای اداری و ساختمان اقدام خواهد شد.وی با اشاره به موقعیت استیجاری بودن این ساختمان درخواست پیگیری و تعیین تکلیف ساختمان سابق شد.
پیگیری افزایش میزان سهمیه تسهیلات مشاغل خانگی در سال 99/پیگیری و تعیین تکلیف وضعیت ساختمان اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان/پیگیری تامین اعتبارات جهت تجهیز و نوسازی از موضوعات بحث شده در این جلسه بود.
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی: سمنان- میدان نماز- فرمانداری سمنان - کد پستی:3519783141 - ایمیل روابط عمومی: farmandarisemnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal