فرمانداری سمنان
ENGLISH
پیش بینی برداشت 8 تن گندم و جو از مزارع شهرستان سمنان 1399/03/24
سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان سمنان
پیش بینی برداشت 8 تن گندم و جو از مزارع شهرستان سمنان

سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان سمنان اعلام کرد:پیش بینی برداشت 8 تن گندم و جو از مزارع شهرستان سمنان
فرماندار سمنان همزمان با فصل برداشت غلات در شهرستان سمنان با حضور در مزارع روستاهای بخش مرکزی ، از مزارع کشت پاییزه گندم، جو بازدید کرد و در جریان فعالیت کشاورزان قرار گرفت.
دانایی با اشاره به وجود اراضی مستعد و مهیا بودن شرایط آب و هوایی و خاک به ویژه در روستاهای جنوب بخش مرکزی سمنان از برداشت 8 تن گندم و جو از مزارع شهرستان سمنان خبر داد.
سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان سمنان در این بازدید با بیان اینکه بیش از 700 هکتار از اراضی کشاورزی سمنان زیر کشت گندم و 1200 هکتار زیر کشت جو رفته است بیان داشت پیش بینی می‌شود بیش از 3 هزار تن گندم و حدود 5 هزار تن جو ا ز مزارع شهرستان برداشت شود.
دانایی در خصوص زیره نیزبیان داشت امسال از 500 هکتار زمین کشت شده 400 تن زیره با ارزش اقتصادی بالا و اشتغال به کار کارگران فصلی برداشت شده است.
در این بازدید فرماندار ، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان و شهرستان ،بخشدار مرکزی سمنان و جمعی از مدیران و کارشناسان بخش کشاورزی و تحقیقاتی و کشاورزان نیز حضور داشتند.
تعداد بازدید: 37
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشانی: سمنان- میدان نماز- فرمانداری سمنان - کد پستی:3519783141 - ایمیل روابط عمومی: farmandarisemnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal