فرمانداری سمنان
ENGLISH
لزوم برخورد جدی با نانوایی هایی که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند 1398/12/26
سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان سمنان خبر داد
لزوم برخورد جدی با نانوایی هایی که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند

فرماندار سمنان با تقدیر از نانوایانی که همواره خدمت به مردم را سرلوحه کار خود قرار می دهند و نکات بهداشتی را با دقت رعایت می کنند، بر لزوم برخورد جدی با نانوایی هایی که موارد بهداشتی را رعایت نمی کنند، تاکید کرد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کرونا شهرستان سمنان سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان با بیان اینکه رعایت نکات بهداشتی و انجام اقدامات پیشگیرانه از سوی عموم مردم، یکی از مهمترین راه های پیشگیری از شیوع این بیماری است، افزود: یکی از اماکنی که باید نکات بهداشتی را مورد توجه جدی قرار دهند، واحدهای نانوایی هستند که متأسفانه سهل‌انگاری برخی از آنها می‌تواند عاملی برای شیوع این بیماری باشد.
فرماندار سمنان با اشاره به مصوبه ستاد مقابله با کرونا در مرکز استان مبنی بر توجه جدی نانوایی ها به موارد بهداشتی و وجود فردی مستقل به عنوان متصدی صندوق در نانوایی ها، تاکید کرد: با نانوایی هایی که به این موضوع بی توجهی نمایند، با جدیت برخورد قانونی می شود.
وی ادامه داد: البته باید از نانوایان خدوم و زحمتکشی که همواره برای سلامت عمومی جامعه ارزش قائل می شوند و جهت پیشگیری از شیوع بیماری کرونا، بیش از پیش نکات بهداشتی را مد نظر قرار دادند نیز صمیمانه قدردانی نمایم.
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal