فرمانداری سمنان
ENGLISH
آشنایی کامل نمایندگان فرماندار بصورت عملی با کلیه فرآیند انتخابات 1398/11/19
آشنایی کامل نمایندگان فرماندار بصورت عملی با کلیه فرآیند انتخابات

دوره آموزش عملی کلیه فرآیند برگزاری انتخابات یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی ویژه نمایندگان فرماندار برگزار شد.
به گزارش کمیته اطلاع رسانی و مستندسازی ستاد انتخابات شهرستان جلسه آموزشی آشنایی با قوانین و مقررات انتخابات ویژه نمایندگان فرماندار با حضور رمضانعلی نوچه ناسار معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان سمنان برگزار شد.
رمضانعلی نوچه ناسار معاون سیاسی اجتماعی فرماندار و رئیس ستاد انتخابات شهرستان سمنان هدف از برگزاری این جلسه را آشنایی کامل نمایندگان فرماندار بصورت عملی با کلیه فرآیند انتخابات از ابتدا تا پایان انتخاب در محل شعب اخذ رای عنوان و افزود تا کنون سه دوره بصورت گروهی با هدف آشنایی و تسلط کلیه قوانین و مقررات و بخشنامه های انتخابات برای نمایندگان فرماندار برگزار شده است.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان سمنان در این جلسه با بیان اینکه نمایندگان فرماندار، مسئول شعبه هستند و باید نقش فرمانداری و فرماندهی را در شعبه خود ایفا کنند افزود مهم‌ترین چیز برای ما دقت و تسلط نمایندگان فرماندار است
وی با بیان اینکه این نمایندگان فرماندار هستند که فضای شعبه را به فضایی صمیمی، همراه با همدلی و هماهنگی مناسب تبدیل می‌کنند لذا باید بکوشند با مدیریت صحیح این فضا را در شعبه ایجاد کنند افزود نمایندگان با برقراری آرامش مردم را در یک فرایند انتخاباتی سالم هدایت کنند.
تعداد بازدید: 109
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal