فرمانداری سمنان
ENGLISH
تایید نهایی طرح تقاطع غیر همسطح میدان امام حسن و آغاز عملیات اجرایی تا پایان تابستان سال جاری 1398/04/31
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
تایید نهایی طرح تقاطع غیر همسطح میدان امام حسن و آغاز عملیات اجرایی تا پایان تابستان سال جاری

چهارمین جلسه شورای هماهنگی ترافیک شهرستان سمنان به ریاست سید عباس دانایی فرماندار مرکز استان برگزار شد.

در این جلسه که در خصوص تقاطع غیر همسطح میدان امام حسن (ع) توسط شهرداری / بررسی طرح هندسی میدان دریادار همتی و خیابان های منتهی و بررسی طرح دسترسی عابرین پیاده به داخل به میدان دریادار همتی / درخواست شهرداری در خصوص احداث پایانه در مکان جدید (ورودی غربی سمنان)و...برگزار شد سید عباس دانایی فرماندار سمنان از تایید نهایی طرح تقاطع غیر همسطح میدان امام حسن و آغاز عملیات اجرایی تا پایان تابستان سال جاری خبر داد.
دانایی با بیان این که ورودی سهل و ایمن مسافرین عبوری و همچنین شهروندان، از خواسته های دیرینه و منطقی مردم عزیر شهر می باشد افزود اتصال بلوار ولایت به جاده آبگرم و دسترسی به کمربندی را از مهمترین مزیت این پروژه عنوان نمود.
وی در خصوص بررسی طرح هندسی میدان دریادار همتی و خیابان های منتهی و بررسی طرح دسترسی عابرین پیاده به داخل به میدان دریادار همتی نیز افزود شکل هندسی، ابعاد، گردش‌ها، میزان تداخلات ترافیکی این میدان در شورا بحث و تبادل نظر شده است ضمن تایید کلیات طرح هندسی این میدان افزود میدان دریادار همتی به عنوان نماد ملی و گردشگری در مجاور استخر کدیور ،آبریزها و کوچه‌باغ‌ها ظرفیت گردشگری مطلوبی خواهد بود که در آینده ای نزدیک شاهد بهره برداری آن خواهیم بود.
انتقال ترمینال از داخل به خارج شهر/تکمیل احداث جاده دسترسی از مصلی به شهرک امیرالمومنین(مسکن مهر) از دیگر مباحث طرح در این جلسه بود .
تعداد بازدید: 43
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal