فرمانداری سمنان
ENGLISH
احداث بیش از 75 درصداز واحدهای مسکونی واگذار شده روستایی در  سه شهرک جدید روستاهای حسن آباد،محمود آباد و دلازیان 1397/11/10
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
احداث بیش از 75 درصداز واحدهای مسکونی واگذار شده روستایی در سه شهرک جدید روستاهای حسن آباد،محمود آباد و دلازیان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمنان جلسه بررسی روند اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای بخش مرکزی با حضور سید عباس دانایی فرماندار ،زیاری بخشدار مرکزی در محل دهیاری روستای حسن آباد برگزار شد.
سید عباس دانایی فرماندار سمنان از احداث بیش از 75 درصداز واحدهای مسکونی واگذار شده روستایی در سه شهرک جدید روستاهای حسن آباد،محمود آباد و دلازیان خبر داد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن مطلوب ارزیابی نمودن اقدامات شوراها و دهیاران ، با تاکید بر اجرای اصولی و صحیح پروژه ها، تعیین پروژه های جدید عمرانی بر اساس نیازهای اساسی روستا را ضروری برشمردند و بر لزوم اجرای کلیه پروژه ها بر اساس ساختار روستایی تاکید نمودند.
وی ایجاد هماهنگی و هم‌اندیشی هر چه بیشتر برای پیشبرد بهتر و تسریع کارها در روستا های بخش مرکزی ضروری دانست و اظهار داشت: هم‌اندیشی بین شوراهای اسلامی روستاها سبب انجام کارها و طرح‌ها به بهترین شکل ممکن خواهد شد.
دانایی فرماندار سمنان با اشاره به نگاه مطلوب دولت به روستاها بر لزوم تقویت و توسعه اشتغال در روستاها را از اولویت های کاری مهم این دولت عنوان و افزود هدف اصلی دولت محقق شدن توسعه متوازن، سپردن امورات به خود مردم فرهنگ سازی و آموزش مردم برای مشارکت در طرح های عمرانی ، فرهنگی و اجتماعی و...است.
وی با اشاره به اقدامات مطلوب برخی روستاهای جنوب سمنان در ایجاد شهرک های جدید با تاکید بر توجه به بهسازی روستایی با هدف عمران و آبادانی این جوامع و تامین امکانات لازم برای زندگی مردم در روستاها بیاان داشت ، بدون شک با تحقق این امر مهاجرت معکوس از شهر به روستا خواهیم داشت.
دانایی فرماندار سمنان از دهیاران و اعضا شورا خواست ضمن برقراری ارتباط موثر با روستائیان ، مردم عزیز و فهیم روستاها را در جریان خدمات ارزنده دولت تدبیر و امید قرار دهند.
زیاری بخشدار مرکزی با ارائه گزارش عملکرد عمرانی دهیاریهای بخش مرکزی در دولت تدبیر و امید، اقدامات دولت در تخصیص اعتبارات دهیاریها و اجرای پروژه های عمرانی در روستاهای بخش را در طول انقلاب اسلامی بی سابقه برشمرده و نتیجه توجه ویژه دولت به عمران و آبادانی روستاها و بهبود وضعیت زندگی روستائیان دانستند.
در این جلسه در خصوص آسفالت شهرک/بهسازی معابر/تکمیل زیرساختهای شهرک/مسائل امنیتی/ طرح هادی و...بحث و تبادل نظر شد.
تعداد بازدید: 19
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal