فرمانداری سمنان
ENGLISH
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله توانمندی های اقتصادی از تاریخ 15 بهمن به مدت 5 روز در نمایشگاه بین اللمللی سمنان 1397/10/12
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله توانمندی های اقتصادی از تاریخ 15 بهمن به مدت 5 روز در نمایشگاه بین اللمللی سمنان


جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله توانمندی های اقتصادی برگزار شد.
سید عباس دانایی فرماندار سمنان از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله توانمندی های اقتصادی از تاریخ 15 بهمن به مدت 5 روز در نمایشگاه بین اللمللی سمنان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان جلسه هماهنگی برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله توانمندی های اقتصادی به ریاست سید عباس دانایی فرماندار سمنان برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان در سال حمایت از کالای ایرانی ونکوداشت چهل سالگی انقلاب و بهره گیری از همه ظرفیت برای ارائه کارنامه چهل سال خدمت و پیشرفت و تبیین وضعیت اقتصادی ایران قبل و بعد از انقلاب برای نسل جوان بیان داشت ترسیم درست و شفاف وضعیت پیش از انقلاب در عرصه‌های مختلف بخصوص برای کسانی که این دوره را در بخش های مختلف درک نکرده‌اند بسیار حیاتی و مهم است.
وی در سال حمایت از کالای ایرانی از برگزاری نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله توانمندی های اقتصادی از تاریخ 15 بهمن به مدت 5 روز در نمایشگاه بین المللی سمنان بصورت استانی با ارائه محصولات تولیدات سراسر استان و ارائه تولیدات شاخص واحدهای تولیدی استان در کشور در این نمایشگاه با حضور مهمانان کشوری خبر داد.
در این جلسه در خصوص تامین زیرساختهای نمایشگاه /فراهم نمودن بستر حضور پرشور اقشار مختلف مردم/پیگیری مسائل انتظامی و ترافیکی و...بحث و تبادل نظر شد و مقرر شد دستگاههای متولی نسبت به بازدید میدانی از نمایشگاه نسبت به شناسایی و رفع نواقص در حوزه های مختلف اقدام نمایند.
تعداد بازدید: 47
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal