فرمانداری سمنان
ENGLISH
همدلی و انسجام و نقش تشکلهای سیاسی در رفع مشکلات 1397/10/06
تاکید سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان
همدلی و انسجام و نقش تشکلهای سیاسی در رفع مشکلات

نشست هم اندیشی دبیران احزاب و تشکلهای سیاسی شهرستان با سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان برگزار شد.
سید عباس دانایی فرماندار سمنان با تاکید بر همدلی و انسجام و نقش تشکلهای سیاسی در رفع مشکلات بیان داشت انتظار ما این است که احزاب تحلیل سیاسی ارائه کرده و در تصمیم سازی ها و سیاست گذاری ها مشارکت کنند.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان دومین نشست هم اندیشی احزاب سیاسی شهرستان سمنان با حضور سید عباس دانایی فرماندار و دبیران احزاب فعال در شهرستان سمنان در محل خانه کارگر سمنان برگزار شد.
دراین جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن قدردانی از اقدامات مطلوب دستگاهها ، سازمان ها ،احزاب و ...در فراهم نمودن بستر استقبال باشکوه مردم در سفر رئیس محترم جمهور به استان بیان داشت در این سفر شاهد افتتاح و کلنگ زنی 22 طرح و پروژه به اعتباری بالغ بر 1150 میلیارد تومان در مرکز استان سمنان بودیم که آثار برکات این سفر می باشد.
وی خواستار آگاه سازی و توانمند سازی مردم برای مشارکت در همه عرصه ها را از احزاب خواستار شد و با تأکید بر اهمیت فعالیت احزاب در توسعه سیاسی ، گفت: در کشورهایی که با حزب می‌چرخند و احزاب فعالیت مستمر دارند، حضور مردم در تصمیم‌گیری‌ها برجسته است.
در ادامه دبیران و نمایندگان احزاب نیز گزارشی از فعالیت‌ها و برنامه‌های احزاب در مسایل سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ارائه و بر ضرورت تقویت و حفظ جایگاه احزاب در شهرستان تأکید نمودند.
در پایان مقرر شد احزاب پس از دریافت مجوز لازم از اداره ارشاد و فرهنگ اسلامی اخبار و اطلاعات و عملکرد احزاب را بصورت ماهنامه (استانی ) انتشار دهند /پیگیری دیدار با استاندار/پیگیری جذب اعتبارات برای برنامه های احزاب/پیگیری مکان فعالیت احزاب و...اقدام نمایند.
تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal