فرمانداری سمنان
ENGLISH
نخستین رویداد بزرگ روابط عمومی در استان سمنان برگزار شد 1397/07/10
نخستین رویداد بزرگ روابط عمومی در استان سمنان برگزار شد

در این همایش آموزشی همچنین سرفصل‌هایی مانند تأثیر مسئولیت اجتماعی در برندسازی سازمانی، اهمیت حرفه‌ای گرایی در روابط‌عمومی از منظر استاد مطهری‌نژاد، ویژؤگی‌های مدیر برتر و مسئولیت اجتماعی در سازمان‌های دولتی از سوی اساتید دانشگاهی و اعضای هیئت مدیره انجمن روابط عمومی ایران ارائه شد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در این همایش با تأکید بر لزوم توسعه جایگاه روابط‌عمومی‌ها در دستگاه‌های اجرایی عنوان کرد: دو نقش مهم "تخصصی و فنی" و "عمومی" برای روابط‌عمومی‌ها وجود دارد که باید به آن توجه کنند.

سعید ناجی با بیان اینکه کار روابط‌عمومی صرفاً گزارش اقدامات یک دستگاه اجرایی نسیت تصریح کرد: اینکه در برخی موارد روابط‌عمومی‌ها به عنوان گزارشگر اقدامات مجموعه‌ای که در آن کار می‌کند دیده شود؛ پایین‌ترین شأن برای روابط‌عمومی‌هاست.

وی با اشاره به اینکه امروز لازم است تا مدیران و کارشناسان روابط‌عمومی از وضعیت روز کشور آگاه باشند تصریح کرد: اکنون بیش از هر زمان دیگری لازم است تا روابط‌عمومی‌های دستگاه‌های اجرایی با برقراری ارتباط و تعامل مناسب با جامعه، از دغدغه‌های مردم نسبت به حوزه اجرایی کشور بکاهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان با اشاره به جایگاه مهم روابط‌عمومی در دستگاه‌های اجرایی کشور عنوان کرد: امروز باید ارتباط و پیوند میان مدیر یک دستگاه و روابط‌عمومی آن دستگاه بسیار نزدیک باشد تا با داشتن یک نگاه مشترک بتوانند خدمات مطلوبی به مردم ارائه دهند.

ناجی اضافه کرد: بر همین اساس می‌بینیم که نه تنها در ساختار سازمانی و فضای فیزیکی، بلکه در عمل مدیران روابط‌عمومی در کنار مدیران دستگاه‌ها دیده شده‌اند.
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal