فرمانداری سمنان
ENGLISH
توسعه عدالت اجتماعی و رفع نقاط کم برخوردار الویت حوزه اجتماعی شهرستان در سال 97 1397/04/21
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
توسعه عدالت اجتماعی و رفع نقاط کم برخوردار الویت حوزه اجتماعی شهرستان در سال 97

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان جلسه مشترک کارگروه تخصصی فرهنگی اجتماعی و ستاد ساماندهی و مدیریت آسیب های اجتماعی شهرستان با هدف تبیین وتشریح وضعیت فرهنگی و اجتماعی شهرستان با رویکرد آسیب های اجتماعی با حضور جناب آقای همتی نماینده مردم شهرستانهای سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی و عضو فراکسیون آسیب های اجتماعی مجلس شورای اسلامی ،سیادتی رئیس شورای شهر،شهردار و اعضا شورا در محل شورای شهر سمنان برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار و رئیس کارگروه تخصصی فرهنگی اجتماعی ورئیس ستاد ساماندهی و مدیریت آسیب های اجتماعی شهرستان با اشاره به اسکان 30 درصدی جمعیت مرکز استان در مناطق کم برخوردار شهرستان سمنان ،از ورود جدی مدیران برای ساماندهی و کاهش آسیب های اجتماعی در این مناطق با استفاده از پتانسیل ها و ظرفیتهای موجود خبر داد و افزود توسعه عدالت اجتماعی و رفع نقاط کم برخوردار الویت حوزه اجتماعی شهرستان در سال 97 قرار خواهد گرفت.
وی با اشاره به نگاه ویژه شورای پنجم شهر سمنان به آسیب های اجتماعی ،تعامل و هم افزایی ادارات را در جهت برنامه ریزی جامع برای تحقق این امر لازم عنوان نمود و افزود تولید نشاط اجتماعی با در نظر گرفتن ظرفیت های موجود جامعه از سیاست‌های دولت است که باید در تحقق آن از تمام ظرفیتها ادارات،سمن ها ،مردم استفاده شود.
دانایی شناخت جامعه و شناسایی کمبودها و نیازها را از دیگر اقدامات مهم دستگاههای متولی عنوان نمود و ضمن تاکید تقویت شور و نشاط خواستار فراهم نمودن زیرساخت‌های اجرای برنامه جامع نشاط اجتماعی در شهرستان شد.
فرماندار سمنان در پایان بیان داشت 86 متکدی خردسال و بزرگسال در سال 96 جمع آوری شده اند که برای اولین بار در استان در سال 96 برای کلیه متکدیان شناسنامه تهیه شده است.
سیادتی رئیس شورای شهر سمنان نیز از آمادگی شورا و شهرداری در تحقق برنامه ها با محوریت شور و نشاط اجتماعی با مشارکت دستگاهها خبر داد و افزود توجه به آموزش عمومی در جامعه از نکات حایز اهمیت از سوی مدیران دستگاه های متولی عنوان نمود.
تعداد بازدید: 15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal