فرمانداری سمنان
ENGLISH
بررسی و ارائه راهکارهای لازم برای رفع مشکلات و موانع 10 طرح اشتغال روستایی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان 1397/04/20
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
بررسی و ارائه راهکارهای لازم برای رفع مشکلات و موانع 10 طرح اشتغال روستایی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان

دومین جلسه هماهنگی اشتغال پایدار روستایی و عشایری شهرستان سمنان برگزار شد.
بررسی و ارائه راهکارهای لازم برای رفع مشکلات و موانع 10 طرح اشتغال روستایی با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد تومان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان دومین جلسه هماهنگی اشتغال پایدار روستایی و عشایری شهرستان سمنان درخصوص " بررسی آخرین وضعیت طرح های اشتغال روستایی" برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان با اشاره به نگاه ویژه و حمایت های دولت در ایجاد اشتغال و سرمایه گذاری در روستاها بر لزوم تعامل مطلوب دستگاههای متولی،بانک های عامل در تحقق این امر تاکید نمود و افزود این تسهیلات علاوه بر توسعه اشتغال و ارتقا وضعیت اقتصادی و معیشتی روستائیان نقش بسزایی در ماندگاری جمعیت روستایی دارد .
فرماندار سمنان با اشاره به ثبت نام 75 طرح در سامانه کارا در بخش کشاورزی گفت از این میان بیشترین آن ها 33 درصد مربوط به پرورش دام سبک و سنگین،33 درصد طیور می باشد.
دانایی در خصوص مشکلات موجود و سیر مراحل قانونی پرونده ها ، از بانک های عامل خواست در خصوص روند تسهیل فرایند بانکی بیشترین همکاری با معرفی شدگان به بانک ها را داشته باشند .
در این جلسه 10 پرونده طرح های اشتغال زایی شهرستان باحضور روسای ادارات و متقاضیان به صورت تک به تک بررسی و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات و موانع آنها ارائه شد.
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal