فرمانداری سمنان
ENGLISH
ورود جدی دستگاههای نظارتی در تعیین قیمت های واقعی کالا در واحدهای صنفی 1397/04/20
تاکید سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان
ورود جدی دستگاههای نظارتی در تعیین قیمت های واقعی کالا در واحدهای صنفی

سومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سمنان برگزار شد.
فرماندارسمنان خواستار ورود جدی دستگاههای نظارتی در تعیین قیمت های واقعی کالا در واحدهای صنفی شد.
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان سومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان سمنان با حضور کمیسیون تعزیرات حکومتی مرکز استان با رویکرد بررسی نوسانات قیمتی به ریاست سید عباس دانایی فرماندار سمنان برگزار شد.
دانایی فرماندار و رئیس ستاد تنظیم بازار شهرستان اشاره به اینکه واحدهای صنفی ملزم به درج قیمت کالا و همچنین ارائه برگ فروش (فاکتور) به خریداران هستند گفت: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در این زمینه مراتب را از طریق سامانه 124 اطلاع دهند.
فرماندار سمنان با بیان اینکه شهروندان پس از انجام خرید حتما از فروشنده درخواست فاکتور کنند تا این به یک فرهنگ تبدیل شود و واحد صنفی نیز خود را ملزم بداند که به عنوان حقوق مصرف کننده این کار را انجام دهد.
این نشست با هدف بررسی وضعیت بازار و برنامه ریزی تامین و توزیع اقلام اساسی ، اتخاذ تدابیر و کنترل بازار تشکیل شد و مقرر گردید استمرار فعالیت گشت های سیار با هدف حضور محسوس بر بازار و برخورد با متخلفین تاکید شد.
تعداد بازدید: 3
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal