فرمانداری سمنان
ENGLISH
تشریح برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان سمنان 1397/03/24
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
تشریح برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان سمنان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سمنان به ریاست دکتر دانایی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان و با حضور دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان سمنان برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات و تبریک پیشاپیش عید سعید فطر،از تبیین طرح ملی مبارزه همه جانبه با مواد مخدر توسط ستاد شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر کشور خبر داد و افزود در سال 97 برش شهرستانی این طرح در دستور کار مدیران قرار دارد.
وی با بیان اینکه خانواده، آموزش وپرورش، رسانه و فضای مجازی و مساجد نقش مهم و اثرگذاری در آگاه سازی و اطلاع رسانی به جامعه بر لزوم ورود جدی اقشار مختلف مردم در این امر شد.

دانایی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان سمنان با اشاره به نامگذاری 5 تیرماه به روز جهانی مبارزه با مواد مخدر،از برنامه های هفته مبارزه با مواد مخدر در شهرستان سمنان خبر داد و گفت برگزاری نمایشگاه ثابت و سیار با محوریت آشنایی و افزایش آگاهی از اعتیاد همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر،برگزاری همایش راهکارهای علمی و فرهنگی پیشگیری از اعتیاد،برگزایر کارگاههای آموزشی برای خانواده ها،برگزاری تئاتر خیابانی،برگزاری مسابقات مابین فرزندان و خانواده ها،... از جمله برنامه های شهرستان سمنان می باشد.
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal