فرمانداری سمنان
ENGLISH
تخصیص یک درصد اعتبارات شهرستان در راستای مناسب سازی اداری در شهرستان سمنان 1397/03/20
صمیمیان معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری شهرستان سمنان
تخصیص یک درصد اعتبارات شهرستان در راستای مناسب سازی اداری در شهرستان سمنان

صمیمیان معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری شهرستان سمنان :
تخصیص یک درصد اعتبارات شهرستان در راستای مناسب سازی اداری در شهرستان سمنان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان اولین جلسه کمیته مناسب سازی شهرستان در سال 97 به صمیمیان معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری شهرستان سمنان در فرمانداری برگزار گردید.
در این جلسه صمیمیان معاون برنامه ریزی و امورعمرانی فرمانداری شهرستان سمنان با اشاره به هدف این کمیته تلاش و پیگیری در جهت فراهم کردن محیط های عمومی و اداری شهر جهت تسهیل دسترسی معلولان، جانبازان و سالمندان در انجام فعالیت‌های اجتماعی و در راستای تحقق حقوق شهروندی بیان داشت با اجرای کامل قانون جامع حمایت از حقوق معلولان و انجام مناسب سازی بر اساس استاندارهای مهندسی معلولان شهرستان بتوانند بدون خطر در محیط هایی همچون ساختمان های اداری و اماکن عمومی شهری تردد نمایند و از کلیه حقوق شهروندی خود برخوردار گردند
وی با اعلام تشکیل تیم بازرسی در شهرستان با عضویت ،بهزیستی،شهرداری و مسکن و شهرسازی و ادارت مرتبط به منظور بررسی وضعیت مناسب سازی اماکن و معابر خدماتی شهر تصریح کرد مناسب سازی در مراکز بهداشتی و درمانی با در الویت قرار گیرد.
وی با شااره به پیش بینی اعتبارات مورد نیاز دستگاهها در راستای مناسب سازی اداری در بودجه های سالیانه از تخصیص یک درصد اعتبارات شهرستان برای اولین بار در استان در راستای مناسب سازی اداری در شهرستان سمنان خبر داد.
اختصاص پارکینگ های ویژه معلولان در سطح شهر ،مناسب سازی پارک ها و فروشگاهها و راه آهن از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه بود.
در پایان صمیممیان با اشاره به اقدامات صورت گرفته در ارتباط با مناسب‌سازی در سال‌ 96 اظهار داشت: مناسب‌سازی بخشی از معابر سطح شهر و ادارات ، برگزاری جلسات کمیته مناسب‌سازی در فواصل معین، رصد و پایش مقطعی اقدامات مناسب‌سازی ادارات مختلف و ارسال گزارش به ادارات برای رفع نواقص از جمله اقدامات این کمیته توسط بهزیستی بوده است.
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal