فرمانداری سمنان
ENGLISH
شناسایی  الویتهای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان در سال 97 1397/02/24
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
شناسایی الویتهای کمیسیون مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان در سال 97

سید عباس دانایی فرماندار و رئیس کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان از شناسایی الویتهای کمیسیون برنامه ریزی،هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان در سال 97 خبر داد.
سید عباس دانایی فرماندار و رئیس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان سمنان با اشاره به نامگذاری سال 97 به نام سال حمایت از کالای ایرانی گفت:کمیسیون اقتصادی در برنامه های سال 97 اقدامات لازم را برای حمایت از کالاهای ساخت داخل انجام می دهد.
وی اطلاع رسانی از سوی رسانه ها در خرید کالای ایرانی را روشی مؤثر در آگاهی بخشی به مردم دانست و از عزم جدی دستگاههای متولی در معرفی کالای های قاچاق در بخش های مختلف با برگزاری کارگاههای آموزشی در سال 97 خبر داد.
دانایی استفاده از ظرفیتهای مطلوب اطلاع رسانی منجمله مدارس،ائمه جماعت ،پایگاههای مساجد در فرهنگ سازی در جامعه در جهت خریدو حمایت از کالای ایرانی را بسیار موثر عنوان نمود و افزود این امر باید در بین افراد به یک اصل و یک ضرورت تبدیل شود که لزوم بسیج همگانی در مبارزه با قاچاق را میطلبد/
فرماندار و رئیس کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز شهرستان بر ورود جدی کمیسیون در مبارزه با متخلفان قاچاق کالاهای سلامت محور، تاکید کرد و از اجرای مطلوب طرح رجستری در شهرستان سمنان خبر داد .
دانایی استفاده از ظرفیتهای اطلاع رسانی/برگزاری کارگاههای آموزشی/معرفی کالاهای قاچاق در سطح جامعه/برگزاری گشتهای مشترک و...را به عنوان الوتهای این کمیسیون در سال 97 عنوان نمود.
تعداد بازدید: 6
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal