فرمانداری سمنان
ENGLISH
تشکیل ستاد پشتیبانی و توسعه فرودگاه سمنان  جهت پیگیری مقدمات پروازهای فرودگاه سمنان 1397/01/23
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
تشکیل ستاد پشتیبانی و توسعه فرودگاه سمنان جهت پیگیری مقدمات پروازهای فرودگاه سمنان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان اولین جلسه ستاد پشتیبانی و توسعه فرودگاه سمنان با حضور سید عباس فرماندار؛عبدوس امام جمعه موقت سمنان،همتی نماینده مردم شریف شهرستانهای سمنان،مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی به همراه موثرین در محل فرمانداری سمنان برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان با اشاره به اقدامات مطلوب در بخش توسعه فرودگاه سمنان از اتمام مناقصه احداث ترمینال مسافربری و تحویل زمین به مساحت 1500 متر به پیمانکار جهت آغاز عملیات این پروژه خبر داد و افزود تکمیل و برقراری پروازهای فرودگاه این شهرستان فرصتی مناسب برای توسعه اقتصادی مرکز استان است و همچنین می‌تواند در ترویج گردشگری نقش‌آفرینی ویژه‌ای داشته باشد.
دانایی فرماندار سمنان از تشکیل ستاد پشتیبانی و توسعه فرودگاه سمنان جهت پیگیری مقدمات پروازهای فرودگاه سمنان با هدف شناسایی و رفع موانع خبر داد.
دانایی بر لزوم استفاده از تمام ظرفیت ها و پتانسیل های موجود نسبت به رفع مشکلات فرودگاه سمنان توسط مدیران دستگاههای اجرایی مرتبط و موثرین شهرستانتاکید نمود.
تعداد بازدید: 14
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal