فرمانداری سمنان
ENGLISH
ضرورت تعیین تکلیف جاده نظامی سمنان و ارتباط مسیر سمنان یه معلمان 1397/01/22
تاکید سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان
ضرورت تعیین تکلیف جاده نظامی سمنان و ارتباط مسیر سمنان یه معلمان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان جلسه تعیین تکلیف جاده نظامی سمنان با حضور سید عباس دانایی فرماندار سمنان،ابک سرپرست معاونت امور عمرانی استانداری،اسلامی راد مدیرکل محترم امور امنیتی و انتظامی استانداری؛مدیرکل راه و ترابری استان و تعدادی از مدیران دستگاههای اجرایی استان و شهرستان در محل فرمانداری سمنان برگزار گردید.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان با اشاره به احداث این محور در سال 1354 با نام جاده نظامی به عنوان یک جاده اختصاصی گفت استفاده روستاهای واقع شده در این مسیر و بهره برداران در بخش های مختلف نظامی، اقتصادی و ... و اتصال سمنان به دامغان/معلمان و جندق و اصفهان ازطریق جاده نظامی ، به عنوان یکی از مطالبات چندین ساله مردم و شهروندان مطرح بوده است و با توجه به موافقت فرماندهی معظم کل قوا در خصوص رهاسازی و واگذاری این محور به اداره کل راه و ترابری در سال 93 در جهت استفاده عمومی از این محور،از برنامه ریزی برای این محور در دوبخش کوتاه مدت و بلند مدت خبر داد.
وی در بخش کوتاه مدت در فاز اول ازبهسازی و استاندارد سازی این محور تا فاصله 40 کیلومتر تا پدافند هوایی سمنان خبر داد و افزود در بخش بلند مدت نیز نسبت به احداث جاده جدید به منظور اتصال کریدور شمال به جنوب (فیروزکوه-جندق)از سوی مدیران استان پیگیری خواهد شد که با تحقق این امر شاهد کوتاه تر شدن 100 کیلومتری مسیر سمنان –معلمان خواهیم بود.
دانایی فرماندار سمنان با اشاره به وجود معارض تاسیسات در مسیر حرکت در طول مسیر ،تهیه نقشه اطلاعات شبکه تاسیسات جهت جمع بندی جهت شروع عملیات زیر سازی را جزو الویت اول کار اعلام نمود و مقرر شد دستگاهها نسبت به ارسال اطلاعات ظرف مدت 10 روز اقدام نمایند.
همچنین مقرر شد در خصوص واریانت جدید توسط مشاور مطالعات لازم انجام و عملیات راهسازی انجام پذیرد.
تعداد بازدید: 172
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal