فرمانداری سمنان
ENGLISH
ارتقا وافزایش رضایتمندی و سطح دسترسی مردم به خدمات بیمه سلامت 1396/12/13
تاکید سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان
ارتقا وافزایش رضایتمندی و سطح دسترسی مردم به خدمات بیمه سلامت

نشست سید عباس دانایی فرماندار سمنان با مجموعه مدیریت بیمه سلامت استان سمنان
تاکید سید عباس دانایی فرماندار سمنان بر ارتقا وافزایش رضایتمندی و سطح دسترسی مردم به خدمات بیمه سلامت
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان نشست سید عباس دانایی فرماندار سمنان با مجموعه مدیریت بیمه سلامت استان سمنان با موضوع بررسی وضعیت بیمه سلامت در شهرستان سمنان برگزار شد.
سید عباس دانایی فرماندار سمنان در این جلسه توجه به سلامت محوری، کاهش هزینه های سلامت را از اقدامات ارزشمند دولت در حوزه سلامت عنوان نمود و افزود اجرای طرح بزرگ تحول نظام سلامت و پوشش همگانی بیمه سلامت از جمله اقدامات بسیار ارزشمند دولت تدبیر و امید است که از سال 93 در کشور به اجرا درآمد.
در ادامه دانایی فرماندار شهرستان سمنان با اشاره به اقدامات مطلوب دولت در حوزه سلامت بر ارتقا وافزایش رضایتمندی و سطح دسترسی مردم به خدمات این اداره تاکید نمود .
در ادامه دکتر ممتحن مدیرکل بیمه سلامت استان با ارائه گزارشی از وضعیت بیمه سلامت در استان از تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفتن بیش از 230 هزار نفر از مردم استان سمنان/ تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفتن 40302 نفر در استان در طرح بیمه سلامت همگانی رایگان / ارتقای واگذاری فعالیتهای این اداره کل وشهرستانهای تابعه به 16 دفتر پیشخوان ارائه دهنده خدمات به منظور ارتقا وافزایش رضایتمندی و سطح دسترسی مردم به خدمات این اداره کل درسطح استان / بسترسازی وتقویت امینت شبکه (فیبر نوری )در راستای بهره مندی بیشتر مردم وبیمه شدگان از خدمات این اداره کل با هزینه ای بالغ بر 6000 میلیون ریال / 326 مورد نظارت و بازدید از موسسات تشخیصی درمانی طرف قرارداد با این اداره کل در سطح استان سمنان/ 515مورد نظارت و بازدید از مراکز روستایی تحت پوشش با بیمه سلامت توسط کارشناسان این اداره کل / هزینه کرد مبلغ9میلیارد ریال در راستای تقویت ساختارهای پشتیبانی به منظور تسهیل خدمات رسانی به مردم/ عقد قرارداد با 347 موسسه و مراکز درمانی در سطح استان در راستای ارائه خدمات به بیمه شدگان . تحت پوشش بیمه درمانی قرار گرفتن بیش از 400 نفر از بیماران خاص در استان خبر داد.
تعداد بازدید: 5
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal