فرمانداری سمنان
ENGLISH
لزوم استفاده از ظرفیت سمن ها  از سوی دستگاه های اجرایی 1396/11/23
تاکید دانایی فرماندار سمنان
لزوم استفاده از ظرفیت سمن ها از سوی دستگاه های اجرایی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان ششمین جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان با حضور سید عباس دانایی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان به همراه مدیران دستگاههای ذیربط ،سمن های فعال حوزه جوانان در محل فرمانداری برگزار شد.
در این جلسه که با ارائه گزارش مدیران و سمن های فعال حوزه جوانان در خصوص اوقات فراغت همراه بود سید عباس دانایی فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سمنان با اشاره به توجه جدی دولت به سازمان های مردم نهاد از رشد چشمگیر آنان در سالهای اخیر بیان داشت با توجه به نقش تاثیر گذار سمن ها در جامعه خواستار همکاری بیشتر دستگاههای دولتی با آنان شد. وی با بیان اینکه جوانان نیازمند فضای سالم ونشاط آورهستند و باید با ایجاد فضای های مناسب در چارچوب قوانین نظام، شرایط جذب جوانان را به سمت و سوی فعالیت های و برنامه های سالم و پربار مهیا کرد افزود برنامه ریزی در خصوص اوقات فراغت جوانان برای پویایی و پیشرفت کشور ضروری است که نبایستی از این امر غافل شویم.
دانایی با اشاره به فعالیت 133 تشکل مردم نهاد در شهرستان سمنان بر لزوم استفاده از ظرفیت سمن ها از سوی دستگاه های اجرایی تاکید نمود.
فرماندار و رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان سمنان با اشاره به به نگاه ویژه دولت به حوزه روستایی از تسهیلات ارزان قیمت اشتغال زایی روستایی با سود 6 درصد خبرداد و گفت این تسهیلات از سقف 100 میلیون به بابالا پرداخت خواهد شد که نقش بسزایی در رشد و توسعه روستاها خواهد داشت.
دانایی از برگزاری دوره های آموزشی و مهارت آموزی در حوزه های صنایع دستی و هنری و ورزشی و...،برگزاری کارگاه،تورهای گردشگری از نوروز 96 تا کنون خبر داد و بر لزوم برنامه ریزی مطلوب در بخش های مختلف در نوروز 97 تاکید نمود.
در این جلسه پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد :
دستگاههای متولی و سمن ها نسبت به اعلام برنامه ها بصورت مکتوب به فرمانداری/برنامه ریزی جهت اجرای برنامه های اوقات فراغت در روستاها/برنامه ریزی دستگاهها در جهت واگذاری بخشی از برنامه ها به سمن ها /برگزاری دوره های آموزشی /برنامه ریزی برای مسافران و همشهریان و دانشجویان جهت برگزاری تورهای سمنان گردی و اطلاع رسانی مطلوب اجرای برنامه ها از سوی دستگاهها و سمن ها ،استفاده مطلوب از ظرفیت ها و پتانسیل دستگاهها در اجرای برنامه ها و...از جمله مصوبات این جلسه بود.
تعداد بازدید: 9328
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal