فرمانداری سمنان
ENGLISH
اجرای دو پروژه G-NAF و سیماک در سمنان 1396/11/18
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
اجرای دو پروژه G-NAF و سیماک در سمنان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان در این نشست که با حضور سید عباس دانایی فرماندار سمنان ،مشیری مدیرکل پست استان سمنان در خصوص پیگیری اجرای پروژه GNAF وسامانه سیماک برگزار شد سید عباس دانایی فرماندار سمنان با مطلوب ارزیابی نمودن خدمات ارائه شده از سوی اداره پست به شهروندان گفت با توجه به نیاز شهروندان باید فعالیت و شتاب بیشتری در توسعه زیر ساخت ها صورت گیرد گرچه شهرستان سمنان از وضعیت نسبتا مطلوبی در استان برخوردار است.دانایی از اجرای دو پروژه G-NAF (جی نف)و سیماک در سمنان خبر داد و گفت: این دو پروژه جزو پروژه‌های مصوب اقتصاد مقاومتی است و قرار است در همه استان‌ها اجرا شود.
وی پروژه سامانه یکپارچه مدیریت املاک کشور را به عنوان یک پروژه دانش بنیان نام برد و افزود با راه اندازی آن شهروندان نیز بدون نیاز به حضور در ادارات مختلف می توانند آخرین وضعیت پرونده ملک خود را به صورت الکترونیک پیگیری کنند.
فرماندار سمنان کاهش رفت و آمدهای اداری، افزایش نظارت مسئولان از مزایای ایجاد این سامانه است که دولت الکترونیک و دولت همراه با این کار که قطع ارتباط ارباب رجوع با کارمند را به دنبال دارد کارها سریع‌تر و کم هزینه‌تر انجام می‌شود.
مهندس مشیری، مدیرکل پست استان سمنان تحقق و بهره برداری از پروژه GNAF به عنوان یکی از زیر ساخت های اساسی تحقق دولت الکترونیک به شمار می آید.
مشیری از اهداف اجرای پروژه G-NAF، می‌توان به ایجاد پایگاه اطلاعات نشانی ملی ایرانیان، تجمع اطلاعات مکانی کل کشور بر پایه اطلاعات بانک کدپستی، یکپارچه‌سازی اطلاعات کارگاهی بر پایه نظام طبقه‌بندی، برقراری ارتباط برخط در بستری مناسب برای تبادل اطلاعات بین دستگاهی اشاره کرد
وی سیماک سامانه یکپارچه سازی املاک کشور است که توسط شرکت ملی پست در حال اجراست و با بهره مندی از آن شاهد ساماندهی معاملات املاک کشور خواهیم بود.
وی با بیان اینکه با اجرای این دور پروژه ملی، یک کد شناسایی برای پیگیری فرد و محل زندگی وی وجود دارد تا با این کار از هزینه‌ها کم شود و در واقع مجموعه مکان‌ها به یک مکان تبدیل شده و همه ادارات می‌توانند از آن استفاده کنند.
تعداد بازدید: 10116
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal