فرمانداری سمنان
ENGLISH
جلسه کمیسیون کارگری شهرستان سمنان برگزار شد. 1396/11/17
سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان خبر داد
جلسه کمیسیون کارگری شهرستان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری در این جلسه دانایی فرماندار و رئیس کمیسیون کارگری شهرستان سمنان با اشاره به حمایت از تولید، ایجاد اشتغال و رفع مشکلات واحدهای تولیدی و کارگری به عنوان اهداف تشکیل کمیسیون کارگری گفت در این راستا باید منافع دو قشر کارگر و کارفرما تأمین شود.
وی با اشاره به اقدامات مطلوب در رفع موانع تولید و مشکلات کارگران و کارفرمایان گفت فراهم نمودن بستر توسعه اشتغال پایدار و رفع مشکلات واحد های تولید و ایجاد بستر سرمایه گذاری های جدید در حوزه تولید با تاکید بر اقتصاد مقاومتی از عمده دستاورده های دولت تدبیر و امید در شهرستان سمنان است
دانایی با بیان اینکه کمیسیون کارگری با رویکرد حل معضلات محیط‌های کارگری به دنبال حفظ ثبات و تعادل است گفت با تعامل منطقی میان کارفرما و پیمانکار می‌توانیم به دنبال حل مشکل مطالبات این قشر باشیم.
در این جلسه که به بررسی مشکلات واحد تولیدی پنجاب الکتریک برگزار شد ،دانایی با تاکید بر اینکه همه ما در برابر صیانت از جامعه کارگری وظایفی داریم گفت با همکاری و تعامل دستگاه های مرتبط می توان مسیر را برای حل و فصل مشکلات جامعه کارگری هموار سازد.
در ادامه نیز حاضرین به بحث و تبادل نظر پیرامون دستور کار جلسه پرداختند و بر اطلاع رسانی فرصت های شغلی موجود در زمینه کارگری در واحدهای تولیدی و برگزاری جلسات هم اندیشی کارفرمایان واحدها تاکید شد.
تعداد بازدید: 548
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal