فرمانداری سمنان
ENGLISH
ساخت پارکینگ بیمارستان کوثر در آینده نزدیک 1396/10/21
سید عباس دانایی فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان سمنان خبر داد
ساخت پارکینگ بیمارستان کوثر در آینده نزدیک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سمنان نشست شورای ترافیک شهرستان سمنان با موضوع بررسی مشکلات پارکینگ بیمارستان کوثر با حضور سید عباس دانایی فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان،مدیرکل دانشگاه علوم پزشکی استان،شهردار به همراه مدیران دستگاههای متولی در محل بیمارستان کوثر برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان با بیان اینکه بیمارستان کوثر یکی از بیمارستان‌هایی است که روزانه با حجم بالایی از مراجعین و بیماران مختلف روبه‌رو است ، تامین توفقگاه عمومی را یکی از مطالبات مهم مردم و تامین رفاه حال آنان دانست.
فرماندار و رئیس شورای ترافیک شهرستان اولویت اول شورای ترافیک شهرستان را پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از تصادفات و خسارتهای جانی و مالی و جلوگیری از بی نظمی و در مرحله بعد رفاه حال و تامین امنیت شهروندان عنوان نمود
وی با اشاره به وجود گسترش و توسعه فعالیت بیمارستان وافزایش تعداد مراجعان به این مرکز از پیگیری ساخت پارکینگ بیمارستان کوثر در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود با عملیاتی شدن این تصمیم بسیاری از مشکلات توقف خودروی بیماران و همراهان آنان برطرف خواهد شد.
دانایی ابراز امیدواری کرد دانشگاه علوم پزشکی برای ساخت پارکینگ اطراف بیمارستان کوثر با مشارکت شهرداری به میدان عمل آید و اقدامات اساسی را انجام دهد تا مردم برای رفت و آمد به مراکز درمانی دچار مشکل نباشند.
تعداد بازدید: 7
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal