فرمانداری سمنان
ENGLISH
سید عباس دانایی فرماندار سمنان:مردم پا به پای مسؤولان از آرمان‌های نظام و انقلاب حمایت می‌کنند 1396/10/17
فرمانداری سمنان
سید عباس دانایی فرماندار سمنان:مردم پا به پای مسؤولان از آرمان‌های نظام و انقلاب حمایت می‌کنند


مردم شهرستان سمنان همراه با سایر نقاط کشور در محکومیت اغتشاشات اخیر راهپیمایی کردند تا یک‌بار دیگر پشتیبانی خود را از ولایت‌فقیه و نظام اسلامی به منصه ظهور برسانند.
سید عباس دانایی فرماندار سمنان:مردم پا به پای مسؤولان از آرمان‌های نظام و انقلاب حمایت می‌کنند
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان در حاشیه مراسم راهپیمایی فرماندار سمنان بر همراهی مردم با مسؤولان در حمایت از آرمان‌های نظام و انقلاب تأکید کرد.
دانایی با اشاره به اینکه مردم ما با شعارهای انقلابی خود در راهپیمایی اعتراض‌آمیز نسبت به فتنه گران و فرصت‌طلبان، ضمن بیعت مجدد با آرمان‌های امام راحل، نشان دادند همراه با مسؤولان، از ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی حمایت می‌کنند.
وی افزود: امیدواریم این حضور ارزشمند و گران‌سنگ مردم انقلابی اشاره‌ای باشد به‌تمامی بدخواهان نظام و انقلاب تا بفهمند مردمی که در سال 57 وارد عرصه انقلاب شده‌اند و برای آبیاری درخت تنومند انقلاب، خون‌های بسیاری داده‌اند، هرگز دست از یاری انقلاب نخواهند کشید و همواره از انقلاب اسلامی دفاع خواهند کرد.
فرماندار سمنان خاطرنشان کرد: مردم ولایتمدار سمنان، با حضور گسترده خود در این راهپیمایی، بیعت مجدد خود را با آرمان های امام راحل و رهبر فرزانه انقلاب، حضرت امام خامنه‌ای (حفظه الله تعالی) اعلام کرده و بار دیگر، ضربه محکمی را به جبهه استکبار وارد کردند.
تعداد بازدید: 12
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal