فرمانداری سمنان
ENGLISH
بازدید از پروژه های عمرانی  در دست اقدام آموزش و پرورش 1396/10/16
بازدید از پروژه های عمرانی در دست اقدام آموزش و پرورش

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان سیدعباس دانایی فرماندار مرکز استان به همراه صمیممیان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی ،رضایی مدیر آموزش و پرورش شهرستان سمنان از پروژه های عمرانی آموزش و پرورش بازدید به عمل آورده و روند پیشرفت هریک از پروژه ها را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند.
در این بازدید سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن ابراز خرسندی از فعالیت های صورت گرفته، با پیگیری عوامل اجرایی و همکاران آموزش وپرورش ، در راستای فعالیت های پروژه های آموزشی بیان داشت مسوولان امر نگاه ویژه ای به مسایل عمرانی بویژه دربخش آموزش و پرورش دارند و با جدیت به دنبال حل مشکلات آن ازجمله تامین اماکن آموزشی مورد نیازهستند
وی تأمین فضاهای آموزشی مناسب را از مهم‌ترین نیاز های دستیابی به قله‌های دانش عنوان و بر لزوم تعامل مطلوب دستگاههای اجرایی با آموزش وپرورش تاکید نمود.
سید عباس دانایی فرماندار سمنان درادامه بازدید از واحدهای مسکونی فرهنگیان واقع در بلوار شریف واقفی نیز از بهسازی 19 واحد از 36 واحد مسکونی خبر و داد و افزود مابقی واحدها در دست اقدام است که در آینده نزدیک شاهد اسکان افراد خواهیم بود.
در طی این بازدید؛ از ساختمان جدید در دست ساخت دبیرستان باقرالعلوم که بصورت مشارکتی، پروژه خیّری دکتر مصلی نژاد ، بهسازی و نوسازی واحد های مسکونی فرهنگیان شهرستان سمنان واقع در بلوار شریف واقفی بازدید کردند.
تعداد بازدید: 11
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal