فرمانداری سمنان
ENGLISH
مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی   در آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار شد 1396/07/18
مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی در آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان دانایی فرماندار سمنان به اتفاق معاون سیاسی و اجتماعی و بخشدار مرکزی سمنان به مناسبت هفته نیروی انتظامی در مراسم گرامیداشت هفته نیروی انتظامی که با حضور فرمانده نیروی انتظامی شهرستان ، معاونان و روسای انتظامی وفرماندهان پاسگاههای شهرستان سمنان در آستان مقدس امامزاده یحیی (ع) سمنان برگزار شد شرکت نمودند.
در این مراسم سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، با اشاره به رضایت عمومی مردم از ارائه عملکرد نیروی انتظامی در ارائه خدمات امنیتی و انتظامی به مردم شریف شهرستان سمنان را نشان دهنده تلاش وارائه خدمات مناسب دستگاههای ذیربط و به ویزه نیروی انتظامی عنوان نمود.
فرماندار سمنان با بیان اینکه یکی از ویژگی های شهرستان سمنان، بالا بودن شاخص های امنیت در بخش های مختلف منجمله جذب سرمایه گذاری در بخش خصوصی است بیان داشت فرهنگ بالای مردم در مشارکت و تعامل با نیروی انتظامی عاملی مهم در استقرار امنیت پایدار در حوزه شهرستان است
دانایی شهر سمنان را به عنوان بزرگترین شهر استان و تنها شهرستان با اسکان 94 درصدی جمعیت شهری در کشور نام برد و بر لزوم . استفاده از ظرفیتها و پتانسیل های مردمی در این بخش تاکید نمود.
.سرهنگ پاکدامن فرمانده انتظامی شهرستان سمنان نیز با ارائه گزارشی از برنامه های اجرا شده درهفته نیروی انتظامی در سطح شهرستان گفت نیروی انتظامی با تعامل و همکاری مناسبی که بین دستگاههای اجرایی شهرستان و به ویژه فرمانداری دارد در مسیر خدمت به مردم و برقراری نظم و امنیت همواره اهتمام ویژه ای داشته به گونه ای که 6ماهه امسال شاهد کاهش 19 درصدی سرقت ها در شهرستان بوده ایم.
.وی برخورد شدید با اراذل و اوباش و چاقوکشی و قمه کشی و سرقت های به عنف و وزرگیری را از الویت های اصلی نیروی انتظامی در شهرستان برشمرد و گفت خوشبختانه در این موراد ما با توجه به فرهنگ بالای مردم سمنان مشکل خاصی نداریم و شهرستان سمنان از امن ترین شهرستانهای کشور است
در پایان ضمن تقدیر ازفرمانده نیروی انتظامی شهرستان وتعدادی از پرسنل ساعی نیروی انتظامی آیین عطر افشانی و غبار روبی مزار مقدس امامزاده یحیی(ع) برگزار شد.
تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal