فرمانداری سمنان
ENGLISH
اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان سمنان برگزار شد. 1396/07/11
اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان اولین جلسه شورای اسلامی شهرستان سمنان با دستور جلسه انتخاب هیات رئیسه شورای اسلامی شهرستان سمنان در محل فرمانداری با حضور سید عباس دانایی فرماندار به همراه اعضا شورای اسلامی شهر برگزار شد.
در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان ضمن تسلیت شهادت سید و سالار شهیدان با بیان اینکه بایستی قدر فرصتها را بدانیم و از فرصت های بوجود آمده برای خدمت رسانی هرچه بیشتر به مردم استفاده نمایئم بیان داشت فرصت خدمت به مردم یک توفیق الهی است.
وی با بیان اینکه خدمت وقتی ارزش پیدا می کند که برای رضای خداوند و الهی باشد گفت حضور شما در شوراها به عنوان نمایندگان و منتخبین مردم ،فرصتی برای خدمتگزاری بیشتر به مردم شهر و روستا است.
دانایی در ادامه با اشاره به جمعیت بیش از 196 هزار نفری شهرستان سمنان،ضمن تاکید بر ضرورت تصویب سند آمایش سرزمین شهرستان سمنان در سال جاری بر همراهی همه جانبه دستگاهها در جهت تحقق خواستار شد.
وی با بیان اینکه بیش از 96 درصد جمعیت شهرستان سمنان ، جمعیت شهری است شورای شهر را به عنوان نهادی تصمیم گیرنده به منظور توسعه عمران شهری عنوان و خواستار بررسی و شناخت کمبودها، نیاز‌ها و نارسایی‌های اجتماعی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی، اقتصادی و رفاهی و...در شهرستان سمنان شد.
در ادامه با قرائت سوگندنامه توسط آقای عباس آلبویه به عنوان رئیس سنی انتخابات اعضا هیات رئیسه شروع و پس از اخذ آرا ، آقایان "محمد همتی" ، "ایرج دیانی" و "عباس آلبویه" به ترتیب به عنوان رئیس ، نایب رئیس و منشی شورای اسلامی شهرستان سمنان انتخاب شدند.
همچنین آقای "عباس آلبویه" به عنوان نماینده شورای شهرستان در شورای اسلامی استان سمنان انتخاب شد.
تعداد بازدید: 23
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal