فرمانداری سمنان
ENGLISH
نشست  سید عباس دانایی فرماندار سمنان با مدیران حوزه‌ علمیه صادقیه سمنان 1396/10/13
نشست سید عباس دانایی فرماندار سمنان با مدیران حوزه‌ علمیه صادقیه سمنان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان نشست سید عباس دانایی فرماندار سمنان با رئیس و مدیران حوزه‌ علمیه صادقیه سمنان با موضوع بررسی مشکلات ساخت خوابگاه طلاب حوزه‌ برگزار شد .
وی با اشاره به ثبت مکان حوزه علیمه صادقیه سمنان در فهرست اماکن تاریخی در کشور بر لزوم هماهنگی مدیران با اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری قبل از هرگونه ساخت ،تعمیر و بهسازی تاکید کرد.
فرماندار سمنان با اشاره به ظرفیتهای موجود در دستگاههای اجرایی در جهت رفع موانع و مشکلات ،بر لزوم تعامل مطلوب و هماهنگی با ادارات تاکید کرد .
دانایی فرماندار سمنان خوابگاه جدید حوزه علمیه صادقیه را با زیربنای ‪ 600‬متر مربع در سه طبق با اعتباری بالغ بر 600 میلیون تومان دارای 16 حجره با ظرفیت 50 طلبه خبر داد.
حجت الاسلام و المسلمین مطیعی رئیس حوزه علمیه سمنان در ادامه به گزارشی از روند فعالیت حوزه‌های علمیه در مرکز استان پرداخت و آمار طلاب تربیت یافته در حوزه‌های علمیه استان مرکزی را آماری رو به رشد دانست وافزود این نهاد علمی دارای کارکردهای آموزشی ، تربیتی و مدیریتی است که در گستره ملی و فرا ملی فعالیت دارد.
وی با اشاره به تحصیل طلاب از پایه 1 تا 10 بر لزوم تامین زیرساختهای مورد نیاز آنان تاکید کرد و از تحصیل بیش از 180 طلاب در این حوزه خبر داد و افزود در تلاشیم در راستای جذب هر چه بیشتر طلاب زیرساخت های مورد نیاز را تامین کنیم.
وی خاطرنشان کرد: در زمینه های علمی، پژوهشی و تهذیبی تبلیغی، زیر ساخت های حوزوی حرکت مناسب و روبه جلو و چشم گیری داشته ایم و در امور رفاهی طلاب و روحانیان نیز برنامه هایی لحاظ شده و سعی شده که تا حدودی مشکلات آن ها را مرتفع کنیم.
تعداد بازدید: 15
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal