فرمانداری سمنان
ENGLISH
نشست  معاونین ، بخشدار  و روئسای ادارات  فرمانداری شهرستان سمنان با  فرماندار سمنان برگزار شد. 1396/10/13
سید عباس دانایی فرماندار سمنان
نشست معاونین ، بخشدار و روئسای ادارات فرمانداری شهرستان سمنان با فرماندار سمنان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری سمنان سید عباس دانایی فرماندار شهرستان سمنان در جلسه معاونین و بخشدار و روئسای ادارات فرمانداری برگزار شد.در این جلسه سید عباس دانایی فرماندار سمنان  با اشاره به حوادث اخیر بیان داشت دوگانگی و اختلاف در کشور هدف  دشمنان از گذشته تا کنون بوده که  مردم با حضور خود در مراسم حماسه 9 دی نشان دادند وحدت برای آنها اهمیت دارد و مردم اجازه دخالت به افراد معاند و بیگانگان در مسائل داخلی را نمی دهند.

فرماندار سمنان در ادامه با ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در 9 ماه گذشته در  شهرستان سمنان در خصوص حوزه اجتماعی شهرستان نیز بیان داشت براساس اعلام ثبت احوال، آمار طلاق شهرستان در سالجاری به میزان 14.5% کاهش داشته که باید فراهم نمودن شرایط ازدواج به هنگام ، آگاهانه و آسان جوانان به دغدغه مدیران دستگاه های مرتبط تبدیل گردد.

وی با اشاره به فاقد بودن شهرستان سمنان در خصوص مناطق حاشیه نشینی ، از شناسایی سه منطقه کم برخوردار شهرستان (حافظ، مسکن مهر و کهنه دژ) با رویکرد مدیریت محله محور از جمله شورا محله های سرداران شهید، کلان محله مهر و کهنه دژ خبر داد و افزود طرح مدیریت محله محور بر پایه مشارکت مردم در شناسایی و حل مشکلات محله با هدف ارتقاء سرمایه اجتماعی است.

دانایی با اشاره به برگزاری نشست های کشوری از جمله ،مهندس صادق آبادی معاون وزیر نفت و رئیس شرکت پخش فرآورده های نفتی ایران/مهندس عظیمیان معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل زمین و مسکن / تقوی نژاد رئیس سازمان امور مالیاتی کشور و...از تعاملات مطلوب در پیگیری مطالبات شهرستان سمنان خبر داد و افزود مدیران ادارات شهرستان با استفاده از فرصت های بودجه ای به دنبال جذب اعتبارات برای ادارات خود باشند که این امر نیاز به همراهی و تعامل بیشتر همکاران حوزه برنامه ریزی و عمرانی فرمانداری با ادارات مذکور است .

فرماندار سمنان با اشاره به تعامل و همکاری مناسب مجموعه همکاران فرمانداری با بدنه مدیریتی شهرستان گفت با تاکید استاندار محترم مبنی بر نهادینه نمودن فرهنگ صرفه جویی با تشکیل کمیته آب افدامات لازم با توجه به مسئله کم آبی در دستور کار همکاران فرمانداری قرار گرفته است.

در ادامه پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد: جمع بندی پروژه های افتتاحیه و کلنگ زنی در رهه فجر/ بررسی آخرین وضعیت پروژه های عمرانی اعتباری / بررسی آخرین وضعیت نیروی انسانی/ بررسی آخرین وضعیت پروژه های مشارکتی وجذب خیرین /تدوین اولویت ها و نیازمندی های شهرستان/ پیگیری جذب سرمایه گذاران جدید پیگری مشکلات روستایی -پیگیری وصول مطالبات و... بخشی از مصوبات این جلسه بود

تعداد بازدید: 8
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal