فرمانداری سمنان
ENGLISH
سيد عباس دانايي فرماندار و رئيس هيات اجرايي شهرستان سمنان : امنيت و آرامش لازمه برگزاري انتخابات با شكوه 1396/01/30
سيد عباس دانايي فرماندار و رئيس هيات اجرايي شهرستان سمنان : امنيت و آرامش لازمه برگزاري انتخابات با شكوه

به گزارش كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان،سيد عباس  دانايي فرماندار و رئيس هيات اجرايي شهرستان با اشاره به اهميت انتخابات و لزوم فراهم سازي زمينه  مشاركت پرشور آحاد مردم در اين عرصه تصريح كرد: بر اساس فرمايشات مقام معظم رهبري، رعايت مر قانون، امنيت و آرامش، صحت انتخابات و مشاركت حداكثري چهار اصل مهم در انتخابات سال 96 است. وي با ابراز رضايت عمومي مردم از عملكرد نيروي انتظامي در ارائه خدمات امنيتي و انتظامي به مردم شريف شهرستان سمنان گفت: برتري استان و شهرستان سمنان در خصوص برقراري امنيت در كل كشور، نشان دهنده تلاش و ارائه خدمات مناسب دستگاه هاي مسئول تامين امنيت، به ويژه نيروي انتظامي است. وي در ادامه افزود: وجود نيروهاي با تجربه ،كوشا و پرتوان از ديگر عوامل موفقيت در اين امر است كه شاهد آن در اين مجموعه هستيم. فرماندار شهرستان سمنان با بيان اينكه امنيت و آرامش بسترساز برگزاري انتخابات با شكوه است. در اين راستا نيروي انتظامي با تدوين برنامه هاي مناسب  با مشاركت مردم بايد امنيت انتخابات را تأمين نمايند. رئيس شوراي تامين شهرستان سمنان، فرهنگ بالاي مردم در مشاركت و تعامل با نيروي انتظامي را عاملي مهم در استقرار امنيت پايدار در حوزه شهرستان عنوان نمود و بر لزوم تعامل با دستگاه هاي اطلاع رسان از جمله صدا و سيما، اصحاب رسانه در خصوص آگاهي به مردم شريف در تحقق هر چه مطلوب تر اين امر تاكيد نمود. رئيس هيات اجرايي شهرستان بالا بودن شاخص هاي امنيت در بخش هاي مختلف را عاملي تاثير گذار در ترويج اعتمادسازي عمومي در بين اقشار جامعه عنوان نمود و افزود با توجه  به اينكه در اين سال‌‌ها هميشه شاهد ارتقاء شعور سياسي و بالندگي مردم بوده‌ايم. 

در ادامه، سرهنگ پاكدامن فرمانده انتظامي شهرستان سمنان نيز با ارائه گزارشي از برنامه هاي اجرا شده در سطح شهرستان گفت : نيروي انتظامي با تعامل و همكاري مناسبي كه بين دستگاه هاي اجرايي شهرستان و به ويژه فرمانداري دارد، در مسير خدمت به مردم و برقراري نظم و امنيت همواره اهتمام ويژه اي داشته، به گونه اي كه در نوروز امسال شاهد كاهش 26 درصدي سرقت به نسبت سال گذشته در شهرستان بوده ايم. وي با اشاره به اصل پيشگيري در كاهش سرقت ها گفت : تلاش ما بر اين است كه به هيچ عنوان نبايد اموال مردم در دست سارقان بيفتد. وي تصريح كرد : تحقق اين امر در بخش هاي مختلف، حاصل تلاش شبانه روزي خادمان مردم ،در نيروي انتظامي است. ايشان، برخورد شديد با اراذل و اوباش ،چاقوكشي ، قمه كشي و سرقت هاي عنف را از اولويت هاي اصلي نيروي انتظامي در شهرستان برشمرد و گفت خوشبختانه با توجه به فرهنگ بالاي مردم سمنان در اين موارد مشكل خاصي نداريم و شهرستان سمنان از امن ترين شهرستان هاي كشور است. فرمانده انتظامي شهرستان،  تامين امنيت انتخابات و ايجاد شرايط مناسب در پاي صندوق‌‌هاي راي را از وظايف نيروي انتظامي عنوان نمود و بر آمادگي كامل در برگزاري هرچه با شكوهتر انتخابات تاكيد نمود. در پايان فرماندار سمنان با ارائه لوح تقدير از تعدادي از كاركنان فرماندهي انتظامي شهرستان تقدير بعمل آورد.

تعداد بازدید: 25
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal