فرمانداری سمنان
ENGLISH
تاكيد مقام معظم رهبري مبني به قانون مداري و رعايت اصل بي طرفي در انتخابات حفاظت و صيانت از حقوق و آراي مردم 1396/01/26
تاكيد مقام معظم رهبري مبني به قانون مداري و رعايت اصل بي طرفي در انتخابات حفاظت و صيانت از حقوق و آراي مردم

به گزارش كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات شهرستان سمنان اولين دوره آموزشي بازرسين و سربازرسين دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراي اسلامي شهر حوزه انتخابيه سمنان،مهديشهر و سرخه با حضور روساي هيئت بازرسي شهرستان هاي سمنان،مهديشهر و سرخه و بيش از 48 بازرس و سربازرس در محل فرهنگ سراي كومش برگزار شد.

اين دوره كه در خصوص هم افزايي و آشنايي بازرسان و سربازرسان شعب اخذ راي با شرح وظايف اعضاي شعب و روند اجرائي روز اخذ راي و همچنين تقويت اثر بخشي شبكه بازرسي انتخابات جهت برگزاري انتخاباتي قانونمند برگزار شد صميميان رئيس هيات بازرسي شهرستان سمنان با اشاره به تاكيد مقام معظم رهبري مبني به قانون مداري و رعايت اصل بي طرفي در انتخابات حفاظت و صيانت از حقوق و آراي مردم را وظيفه بازرسان عنوان نمود.

وي بيشتر افراد معرفي شده در امر بازرسي انتخابات در مركز حوزه انتخابيه سمنان، مهدي شهر و سرخه، داراي تجربه در برگزاري چندين دوره انتخابات هستند كه تا حدودي تسلط بر قوانين مرتبط را دارند.

مستخدم حسيني دبير ستاد هيات بازرسي استان نيز در ادامه اعلام به موقع تخلفات به هيات بازرسي، تسلط كامل به قانون انتخابات، حضور كامل در شعبه، دخالت نكردن در امور اجرايي و نظارتي و مستندسازي وقايع و ثبت گزارشات را بخشي از وظايف بازرسان عنوان نمود.
وي با تاكيد بر دخالت نكردن بازرسان در امر انتخابات، بازرسان را افرادي آشنا به قوانين وآئين نامه هاي انتخاباتي اعلام كرد و اظهار داشت: انتخابات امري حساس براي كشور و نظام جمهوري اسلامي ايران است و دشمنان نظام در تمام مراحل به دنبال آسيب به انتخابات و مشاركت مردم هستند.

در ادامه مرتضايي مديركل آموزش استانداري و رئيس كميته آموزش ستاد انتخابات استان سمنان هدف از برگزاري اين جلسه را آشنايي با حقوق و قوانين انتخابات و شرح وظايف بازرسان دانست.

تعداد بازدید: 27
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

نشاني: سمنان- ميدان نماز- فرمانداري سمنان - كد پستي:3519683141 - ايميل روابط عمومي: info.semnan@ostan-sm.ir - تلفن: 5-33331583-023 - دورنگار: 33334870 -023

کلیه حقوق این پایگاه متعلق به فرمانداری سمنان می‌باشد.
Powered by DorsaPortal